Systém ARTISTRY SUPREME LX™

Kód: 278860
€458,38 –7 %
Systém ARTISTRY SUPREME LX™
€458,38 –7 % €426,92
Skladom

Sada krémov proti vráskam na tvár a oči, vďaka ktorým sa bude vaša pleť správať, akoby bola omnoho mladšia

Prečo sa vám bude páčiť

Naši vedci objavili spôsob, ako dosiahnuť, aby pleť vašej tváre bola pohľad aj správaním sa o celé roky mladšia. Využite príležitosť a kúpte si ARTISTRY SUPREME LX™ Systém s krémami proti vráskam na tvár a oči – poteší vás nielen 10 % cenové zvýhodnenie, ale aj neuveriteľné omladenie už priebehu niekoľkých týždňov! 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prínos

Systém pozostáva z ARTISTRY SUPREME LX™ Regeneračného krému a ARTISTRY SUPREME LX Regeneračného očného krému. Získate 10 % cenové zvýhodnenie pri nákupe oboch výrobkov zároveň.

 • Redukujú VŠETKY viditeľné príznaky starnutia pleti.
 • Krém na tvár v krátkom čase výrazne koriguje vzhľad jemných liniek a dokonca aj hlbokých vrások na tvári.
 • Hydratujúce zloženie očného krému omladí pleť okolo očí a opäť ju rozjasní v priebehu pár týždňov.
 • Oba krémy proti starnutiu upokoja a vyhladia vašu pleť.
 • Ukáže sa vaše úplne nové mladistvé ja. 

 

Prečo sa vám bude páčiť

Naši vedci objavili spôsob, ako dosiahnuť, aby pleť vašej tváre bola pohľad aj správaním sa o celé roky mladšia. Využite príležitosť a kúpte si ARTISTRY SUPREME LX™ Systém s krémami proti vráskam na tvár a oči – poteší vás nielen 10 % cenové zvýhodnenie, ale aj neuveriteľné omladenie už priebehu niekoľkých týždňov! 

 

Fakty pre vás

 • Vedci ARTISTRY vydestilovali nikdy nestarnúce kmeňové bunky rastliny Gardenia Grandiflora do účinného elixíru.
 • Komplex CellEffect24 s čistým zlatoma NUTRILITE™ prísady dokázateľne znásobujú účinky elixíru kmeňových buniek gardénie.
 • Táto prelomová technológia prinavráti pleti vitalitu a navýši energetický index pleti 68-násobne*.

 

*V porovnaní so základnou líniou klinickej štúdie bez použitia akéhokoľvek produktu; Energetický index, testovaný in vitro, koreluje s energiou potrebnou na omladenie vzhľadu pleti.

Kľúčové vlastnosti

 • Kmeňové bunky Gardenia Grandiflora stabilizované do čistého elixíru pomáhajú synchronizovať mladistvý biorytmus pleti a obnoviť mladistvú energiu pleti.
 • Komplex CellEffect24 znásobuje účinky elixíru kmeňových buniek gardénií. Vďaka tomu sa pleti navráti vitalita a dostaví sa jej celkové omladenie.
 • NUTRILITE™ schválené listy špenátu a čerešne acerola, ktoré sa nachádzajú v komplexe CellEffect24, pomáhajú zachovávať mladistvý vzhľad pleti, nabíjajú pleť energiou a pomáhajú opravovať a naprávať prejavy predchádzajúceho poškodenia.

 

Ako sa používa

 • Začnite čistením a tonizáciou pleti.
 • Naneste ARTISTRY SUPREME LX Regeneračný očný krém do celého okolia očí (na horné aj spodné viečko). Zľahka vklepávajte krém do pleti okolo očí, pohybujte sa v 360° kruhu od vnútorného kútika smerom von.
 • Na nanášanie používajte špeciálne tvarovanú špachtličku navrhnutú pre ARTISTRY SUPREME LX Regeneračný krém. Doprajte si čas a vmasírujte ho ho do pleti. Vtierajte ho do pleti jemnými pohybmi smerom nahor a nadol.
 • Nanášajte si ARTISTRY SUPREME LX Regeneračný krém a očný krém pravidelne dvakrát denne - ráno a večer.
 • Začleňte naše regeneračné krémy do svojej každodennej starostlivosti o pleť.

 

Zloženie

Nikdy nestarnúce kmeňové bunky Gardenia Grandiflora, vydestilované do formy účinného elixíru obnovujú mladistvú energiu pleti.

 

Komplex CellEffect24 znásobuje pôsobenie elixíru kmeňových buniek gardénií. Exkluzívne zloženie CellEffect 24 obsahuje:

 • 24-karátové zlato, ktoré podporuje výmenu pleťových buniek a spôsobuje difúziu svetla, ktoré podporuje mladistvý výzor pleti.
 • NUTRILITE™ prísady: Extrakt zelených čerešní Acerola a extrakt špenátových listov sú tými účinnými antioxidantami, ktoré zachovávajú mladistvý vzhľad.
 • Cardiolipin, prirodzene sa vyskytujúci lipid a L-carnosine, prirodzene sa vyskytujúci antioxidant pomáhajú zvyšovať energetickú produktivitu pleti.
 • Komplex Rhodiola zlepšuje prirodzený biorytmus pleti.

Ako vieme, že pleť „sa správa, akoby bola až o 15 rokov mladšia“?

Vedci značky ARTISTRY™ zistili, že existuje súvislosť medzi tým, ako sa pleť správa a jej fyzickým vekom. Prejavy viditeľného starnutia súvisia s 24-hodinovým biorytmom pleti. V prípade mladej pleti je tento rytmus precízne zosynchronizovaný, aby sa pleť regenerovala a na úrovni buniek vytvárala pleťovú energiu. Vedci ARTISTRY našli spôsob, ako opäť zosynchronizovať mladistvý rytmus aj u zrelej pleti vďaka tejto pozoruhodnej revolučnej technológii.

Vypracovali presnú metódu merania a hodnotenia správania sa pleti. Pomocou našej modernizovanej metodológie Advanced Imaging Laboratory sme vykonali klinickú štúdiu, aby sme zistili účinky ARTISTRY SUPREME LX™ Regeneračného krému a ARTISTRY SUPREME LX Regeneračného očného krému na pleť. Testovanie sa uskutočnilo na skupine ľudí vo veku 45-60 rokov. Po 6 týždňoch používania prípravkov bolo meraním potvrdené viditeľné a očividné zlepšenie správania sa pleti u tých, čo používali ARTISTRY SUPREME LX prípravky. Pleť vyzerala a správala sa, akoby bola o 15 rokov mladšia*.

*Tvrdenie sa zakladá na klinických meraniach elasticity pleti štúdie (Advanced Imaging & measurement lab study 038-14-ASC) n=43

Mám mimoriadne citlivú pleť. Čo by som mal/a očakávať po prvej aplikácii prípravkov kolekcie ARTISTRY SUPREME LX?

Prípravky ARTISTRY SUPREME LX boli dôkladne testované aj na skupinách účastníkov s citlivou pleťou. Nebola zaznamenaná žiadna alergická reakcia alebo nadmerné podráždenie pleti. Avšak si uvedomujeme, že žiaden testovací program nemôže zaručiť, že jedinci s mimoriadne citlivou pleťou zaznamenajú rovnaké výsledky.

Boli výrobky testované na zvieratách?

Sme proti testovaniu na zvieratách a naše produkty nie sú testované na zvieratách. Aktívne podporujeme iniciatívy, ktoré vytvárajú a používaj alternatívy ku požadovaných testom na zvieratách. Klinické a zákaznícke testy vykonávame za účasti dobrovoľníkov.

Prečo potrebujem zvlášť krém na oči?

Pleť okolo očí sa výrazne líši od ostatnej pleti na tvári - je 7-10-krát tenšia a oveľa háklivejšia. Okrem toho starne rýchlejšie než akékoľvek iné miesto na vašej tvári a preto vyžaduje mimoriadnu starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Na omladenie
Záruka: Amway 90-dňová záruka spokojnosti
Veľkosť:: Sada 2 výrobkov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: