Regeneračný očný krém ARTISTRY SUPREME LX™

Kód: 118185
€167,87 –7 %
Regeneračný očný krém ARTISTRY SUPREME LX™
€167,87 –7 % €156,35
Skladom

Hydratačný krém proti očným vráskam pomáha zlepšiť vzhľad tmavých kruhov a jemných vrások. 

Prečo sa vám bude páčiť

Tento luxusný krém zahladí VŠETKY viditeľné príznaky starnutia pleti v okolí očí a pomáha pleti zabrániť vzniku ďalších.

Nechajte sa okúzliť rýchlymi a viditeľnými účinkami našej do hĺbky pôsobiacej hydratačnej starostlivosti o pleť určenej pre najháklivejšiu časť vašej tváre - okolie vašich očí. Doprajte si dokonalý luxus! 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydratačný krém proti očným vráskam pomáha zlepšiť vzhľad tmavých kruhov a jemných vrások. 

 

Prínos

 • Okolie očí je okamžite hebkejšie, hladšie a žiarivejšie a jemné vrásky sú menej nápadné.
 • Už po 3 dňoch je okolie očí viditeľne omladené, spevnené a rozjasnené.
 • Po 2 týždňoch sa strácajú vačky pod očami, opuchy aj ovisnutá pleť.
 • Po 4 týždňoch sa výrazne zlepší stav tmavých kruhov a hlbokých vrások okolo očí.
 • Po 8 týždňoch je okolie očí dôkladne spevnené, pretože pleť je omnoho pružnejšia.
 • Zahladí VŠETKY viditeľné príznaky starnutia pleti v okolí očí a pomáha pleti zabrániť vzniku ďalších.

 

Prečo sa vám bude páčiť

Tento luxusný krém zahladí VŠETKY viditeľné príznaky starnutia pleti v okolí očí a pomáha pleti zabrániť vzniku ďalších.

Nechajte sa okúzliť rýchlymi a viditeľnými účinkami našej do hĺbky pôsobiacej hydratačnej starostlivosti o pleť určenej pre najháklivejšiu časť vašej tváre - okolie vašich očí. Doprajte si dokonalý luxus! 

 

Fakty pre vás

 • Vedci ARTISTRY™ vydestilovali nikdy nestarnúce kmeňové bunky rastliny Gardenia Grandiflora do účinného elixíru.
 • Komplex CellEffect24 s čistým zlatom a NUTRILITE™ prísady dokázateľne znásobujú účinky elixíru kmeňových buniek gardénie.
 • Táto prelomová technológia prinavráti pleti vitalitua navýši energetický index pleti 68-násobne*.

 

*V porovnaní so základnou líniou klinickej štúdie bez použitia akéhokoľvek produktu; Energetický index, testovaný in vitro, koreluje s energiou potrebnou na omladenie vzhľadu pleti.

Kľúčové vlastnosti

 • Kmeňové bunky Gardenia Grandiflora stabilizované do čistého elixíru pomáhajú synchronizovať mladistvý biorytmus pleti a obnoviť mladistvú energiu pleti.
 • Komplex CellEffect24 znásobuje účinky elixíru kmeňových buniek gardénií. Vďaka tomu sa pleti navráti vitalita a dostaví sa jej celkové omladenie.
 • NUTRILITE™ schválené listy špenátu a čerešne acerola, ktoré sa nachádzajú v komplexe CellEffect24, pomáhajú zachovávať mladistvý vzhľad pleti, nabíjajú pleť energiou a pomáhajú opravovať a naprávať prejavy predchádzajúceho poškodenia.

 

 

Ako sa používa

 • Používajte po vyčistení a tonizácii pleti.
 • Naneste do celého okolia očí (na horné aj spodné viečko).
 • Zľahka vklepávajte krém do pleti okolo očí, pohybujte sa v 360° kruhu od vnútorného kútika smerom von.
 • Používajte dvakrát denne - ráno a večer.
 • Zaraďte náš regeneračný očný krém do svojho každodenného režimu starostlivosti o pleť.

 

Zloženie

Nikdy nestarnúce kmeňové bunky Gardenia Grandiflora, vydestilované do formy účinného elixíru obnovujú mladistvú energiu pleti.

 

Komplex CellEffect24 znásobuje pôsobenie elixíru kmeňových buniek gardénií. Exkluzívne zloženie CellEffect 24 obsahuje:

 • 24-karátové zlato, ktoré podporuje výmenu pleťových buniek a spôsobuje difúziu svetla, ktoré podporuje mladistvý výzor pleti.
 • NUTRILITE™ prísady: Extrakt zelených čerešní Acerola a extrakt špenátových listov sú tými účinnými antioxidantami, ktoré zachovávajú mladistvý vzhľad.
 • Cardiolipin, prirodzene sa vyskytujúci lipid a L‑carnosine, prirodzene sa vyskytujúci antioxidant pomáhajú zvyšovať energetickú produktivitu pleti.
 • Komplex Rhodiola zlepšuje prirodzený biorytmus pleti.

Ako vieme, že pleť „sa správa, akoby bola až o 15 rokov mladšia“?

Vedci značky ARTISTRY™ zistili, že existuje súvislosť medzi tým, ako sa pleť správa a jej fyzickým vekom. Prejavy viditeľného starnutia súvisia s 24-hodinovým biorytmom pleti. V prípade mladej pleti je tento rytmus precízne zosynchronizovaný, aby sa pleť regenerovala a na úrovni buniek vytvárala pleťovú energiu. Vedci ARTISTRY našli spôsob, ako opäť zosynchronizovať mladistvý rytmus aj u zrelej pleti vďaka tejto pozoruhodnej revolučnej technológii.

Vypracovali presnú metódu merania a hodnotenia správania sa pleti. Pomocou našej modernizovanej metodológie Advanced Imaging Laboratory sme vykonali klinickú štúdiu, aby sme zistili účinky ARTISTRY SUPREME LX™ Regeneračného krému a ARTISTRY SUPREME LX Regeneračného očného krému na pleť. Testovanie sa uskutočnilo na skupine ľudí vo veku 45-60 rokov. Po 6 týždňoch používania prípravkov bolo meraním potvrdené viditeľné a očividné zlepšenie správania sa pleti u tých, čo používali ARTISTRY SUPREME LX prípravky. Pleť vyzerala a správala sa, akoby bola o 15 rokov mladšia*.

*Tvrdenie sa zakladá na klinických meraniach elasticity pleti štúdie (Advanced Imaging & measurement lab study 038-14-ASC) n=43

Mám mimoriadne citlivú pleť. Čo by som mal/a očakávať po prvej aplikácii prípravkov kolekcie ARTISTRY SUPREME LX?

Prípravky ARTISTRY SUPREME LX boli dôkladne testované aj na skupinách účastníkov s citlivou pleťou. Nebola zaznamenaná žiadna alergická reakcia alebo nadmerné podráždenie pleti. Avšak si uvedomujeme, že žiaden testovací program nemôže zaručiť, že jedinci s mimoriadne citlivou pleťou zaznamenajú rovnaké výsledky.

Boli prípravky testované na zvieratách?

Sme proti testovaniu na zvieratách a naše produkty nie sú testované na zvieratách, pokiaľ to nevyžadujú vládne nariadenia. Aktívne podporujeme iniciatívy, ktoré vytvárajú a používaj alternatívy ku požadovaných testom na zvieratách. Klinické a zákaznícke testy vykonávame za účasti dobrovoľníkov.

Prečo potrebujem zvlášť krém na oči?

Pleť okolo očí sa výrazne líši od ostatnej pleti na tvári - je 7-10-krát tenšia a oveľa háklivejšia. Okrem toho starne rýchlejšie než akékoľvek iné miesto na vašej tvári a preto vyžaduje mimoriadnu starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Na omladenie
Záruka: Amway 90-dňová záruka spokojnosti
Veľkosť:: 15 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: