ARTISTRY STUDIO™ Paris Tekutý rúž na pery
Kód: 122582 122583 122584 122585 Zvoľte variantuPodrobný popis
Získajte lesklý, žiarivý farebný odtieň s ARTISTRY STUDIO™ Paris Tekutým rúžom na pery.
Prínos
- Pridajte lesk a intenzívnu farbu bez kompromisov.
- Dostatočne intenzívna farba, aby ste ho nosili samostatne.
- Pridáva lesk pri použití s akýmkoľvek iným rúžom na pery.
Prečo sa vám bude páčiť
Objavte elegantnú dokonalosť klasického francúzskeho rúžu na pery: intenzívny, ženský a odvážny. Rúž na pery s leskom a plným krytím s pigmentami s vysokým vplyvom a mokrým efektom s leskom nanesiete jedným ťahom.
Môžete ho použiť samostatne na dosiahnutie okamžitého účinku, alebo nanesením na jednotlivé farby rúžu a zvýrazniť si tak váš lesk a vytvoriť si nové vlastné odtiene. S takýmito intenzívnymi farbami môžete povedať nie kompromisom. Nastal čas pre va-va-voom!
Fakty pre vás
- Dermatologicky testovaný.
- Alergologicky testovaný.
- Vhodný pre všetky typy pleti (mastnú, suchú a zmiešanú).
- Neobsahuje parabény.
INGREDIENCIE: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, POLYBUTENE, DIISOSTEARYL MALATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, SILICA SILYLATE, MICA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYL VANILLIN, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, POLYETHYLENE, NYLON-12, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL , CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, ORCHIS MASCULA FLOWER EXTRACT, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SILICA, SODIUM HYALURONATE, TIN OXIDE. MAY CONTAIN/PEUT CONTIENIR/PUEDE CONTENER +/- TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), RED 7 LAKE (CI 15850), IRON OXIDES (CI 77492, 77499), RED 28 LAKE (CI 45410), BLUE 1 LAKE (CI 42090), RED 6 (CI 15850)
Kľúčové vlastnosti
- Intenzívny farebný pigment.
- Maximálny lesk a plné krytie.
- 4 dostupné farby.
Ako sa používa
- Pootočte a dodajte farbu a lesk.
- Na dosiahnutie okamžitého efektu noste samostatne a dosiahnete pravé parížske pery.
- Naneste na akýkoľvek iný rúž na pery, dodajte lesk a vytvorte si vaše vlastné odtiene.
Zloženie
- výťažok z rumančeka
- výťažok z orchidey
- vitamín E
- svetlicový olej
Môžem použiť ARTISTRY STUDIO™ Tekutý rúž na pery samostatne?
Tekutý rúž na pery má dostatočne intenzívnu farbu a lesk, aby sa mohol nosiť samostatne. Nie je potrebné použiť ho s rúžom alebo s leskom na pery, ale ak chcete experimentovať, môžete byť vždy tá, „kto poruší pravidlá“! Stačí stlačiť a pridať farbu a lesk.
Dodatočné parametre
Kategória: | Pery |
---|---|
Záruka: | Amway 90-dňová záruka spokojnosti |
Veľkosť:: | 7 ml |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.